Suplování:   Pondělí 24.2.2020 (sudý týden)

datum výpisu: 24.2.2020 (10:33)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

5.A

     

KA

           

7.A

 

LVVZ

LVVZ

LVVZ

LVVZ

LVVZ

LVVZ

LVVZ

LVVZ

LVVZ

8.B

 

VA

VA

VA

VA

VA

VA

     

9.A

 

Tan

               

Změny v rozvrzích tříd:

1.C

3.hod

ČaSp

 

(13)

supluje

Andrlová Hana

(KoPe)

2.C

1.hod

Cj

 

(32)

supluje

Laníková Hana

(BeHa)

 

2.hod

M

 

(32)

supluje

Laníková Hana

(BeHa)

 

3.hod

Pr

 

(32)

supluje

Laníková Hana

(BeHa)

 

4.hod

Cj

 

(32)

supluje

Laníková Hana

(BeHa)

 

5.hod

Hv

 

(32)

supluje

Laníková Hana

(BeHa)

3.B

1.hod

Cj

 

(27)

supluje

Andrlová Hana

(VyJa)

 

2.hod

M

 

(27)

supluje

Hubená Stanislava

(VyJa)

 

4.hod

Cj

 

(27)

supluje

Popelíková Zdeňka

(VyJa)

 

5.hod

Hv

 

(27)

supluje

Honzíková Irena

(VyJa)

5.A

3. hod Kuturní akce

6.C

2.hod

Pp

 

(P308)

přesun <<

Jandová Jana

z 28.2. (Pá) 6.hod

 

2.hod

Z

   

odpadá

 

(VyOt)

 

3.hod

VO

 

(P124)

přesun <<

Popelíková Zdeňka

z 28.2. (Pá) 4.hod

 

3.hod

Tv

   

odpadá

 

(VyOt)

 

4.hod

Vtv

 

(P319)

přesun <<

Pluhařová Daniela

z 27.2. (Čt) 6.hod

 

4.hod

Tv

   

odpadá

 

(VyOt)

7.A

1.- 9. hod Lyžařský výcvik

7.C

4.hod

VZ

 

(P314)

výměna <<

Kameníková Kristýna

z (21.2. 1.hod)

 

4.hod

Info

   

výměna >>

 

na 21.2. 1.hod

8.A

8.hod

Sh

SHD

 

odpadá

 

(ŠeVá)

 

9.hod

Sh

SHD

 

odpadá

 

(ŠeVá)

8.B

8.hod

Sh

SHD

 

odpadá

 

(ŠeVá)

 

9.hod

Sh

SHD

 

odpadá

 

(ŠeVá)

 

1.- 6. hod Vzdělávací akce

8.C

5.hod

Ch

   

přesun >>

 

na 25.2. (Út) 3.hod

 

6.hod

Vth

   

přesun >>

 

na 25.2. (Út) 4.hod

 

8.hod

Sh

SHD

 

odpadá

 

(ŠeVá)

 

9.hod

Sh

SHD

 

odpadá

 

(ŠeVá)

9.A

2.hod

VO

 

(P210)

navíc

Popelíková Zdeňka

 
 

2.hod

Pp

   

odpadá

 

(ŠeVá)

 

5.hod

Tv

TVH

 

odpadá

 

(VyOt)

 

6.hod

Tv

TVH

 

odpadá

 

(VyOt)

 

8.hod

Sh

SHD

 

odpadá

 

(ŠeVá)

 

9.hod

Sh

SHD

 

odpadá

 

(ŠeVá)

 

1. hod Tandem

9.B

5.hod

Tv

TVH

 

odpadá

 

(VyOt)

 

6.hod

Tv

TVH

 

odpadá

 

(VyOt)

 

8.hod

Sh

SHD

 

odpadá

 

(ŠeVá)

 

9.hod

Sh

SHD

 

odpadá

 

(ŠeVá)

9.C

1.hod

Z

 

(P319)

navíc

Brůhová Eva

 
 

1.hod

Pp

   

odpadá

 

(ŠeVá)

 

8.hod

Sh

SHD

 

odpadá

 

(ŠeVá)

 

9.hod

Sh

SHD

 

odpadá

 

(ŠeVá)

 

 

Suplování:   Úterý 25.2.2020 (sudý týden)

datum výpisu: 24.2.2020 (10:33)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

3.B

       

PV

PV

PV

PV

   

3.C

       

PV

PV

PV

PV

   

7.A

 

LVVZ

LVVZ

LVVZ

LVVZ

LVVZ

LVVZ

LVVZ

LVVZ

LVVZ

8.B

 

VA

VA

VA

           

Změny v rozvrzích tříd:

2.C

1.hod

Tv

 

(Tv3)

supluje

Laníková Hana

(BeHa)

 

2.hod

M

 

(32)

supluje

Laníková Hana

(BeHa)

 

3.hod

Cj

 

(32)

supluje

Laníková Hana

(BeHa)

 

4.hod

Cj

 

(32)

supluje

Laníková Hana

(BeHa)

3.B

4.- 7. hod Plavecký výcvik

3.C

4.- 7. hod Plavecký výcvik

4.A

1.hod

Nj2

NjZB

(K110)

spojí

Sejpková Jaroslava

(LuVě)

4.B

1.hod

Nj2

NjZB

(K110)

spojí

Sejpková Jaroslava

(LuVě)

4.C

1.hod

Nj2

NjZB

(K110)

spojí

Sejpková Jaroslava

(LuVě)

6.A

3.hod

Nj2

NjZA

(P313)

supluje

Drahorádová Věra

(LuVě)

6.B

3.hod

Nj2

NjZA

(P313)

supluje

Drahorádová Věra

(LuVě)

 

5.hod

Tv

   

odpadá

 

(ŠeVá)

 

6.hod

Tv

   

odpadá

 

(ŠeVá)

6.C

3.hod

Nj2

NjZA

(P313)

supluje

Drahorádová Věra

(LuVě)

6.D

3.hod

Nj2

NjZA

(P313)

supluje

Drahorádová Věra

(LuVě)

7.A

1.- 9. hod Lyžařský výcvik

8.A

7.hod

Sh

SHH

 

odpadá

 

(VyOt)

 

8.hod

Sh

SHH

 

odpadá

 

(VyOt)

8.B

7.hod

Sh

SHH

 

odpadá

 

(VyOt)

 

8.hod

Sh

SHH

 

odpadá

 

(VyOt)

 

1.- 3. hod Vzdělávací akce

8.C

3.hod

Ch

 

(P208)

přesun <<

Hubená Stanislava

z 24.2. (Po) 5.hod

 

3.hod

Tv

TVH

 

odpadá

 

(VyOt)

 

3.hod

Tv

TVD

 

odpadá

 

(ŠeVá)

 

4.hod

Vth

 

(P108)

přesun <<

Kalistová Martina

z 24.2. (Po) 6.hod

 

4.hod

Tv

TVH

 

odpadá

 

(VyOt)

 

4.hod

Tv

TVD

 

odpadá

 

(ŠeVá)

 

7.hod

Sh

SHH

 

odpadá

 

(VyOt)

 

8.hod

Sh

SHH

 

odpadá

 

(VyOt)

9.A

7.hod

Sh

SHH

 

odpadá

 

(VyOt)

 

8.hod

Sh

SHH

 

odpadá

 

(VyOt)

9.B

7.hod

Sh

SHH

 

odpadá

 

(VyOt)

 

8.hod

Sh

SHH

 

odpadá

 

(VyOt)

9.C

7.hod

Sh

SHH

 

odpadá

 

(VyOt)

 

8.hod

Sh

SHH

 

odpadá

 

(VyOt)

 

Zpracováno v systému Bakaláři